Şirket Profili

TOKOSAN Grup olarak, çay kazanı elektronik ve inşaat sektörlerinde, siz müşterilerimize Türkiye genelinde daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek gayesindeyiz.

Firmamız, 2000 yılında ilk olarak "ŞELALE ÇAY KAZANLARI" adı altında çay kazanının üretimine ve satışına başlamıştır. hakkımızdaPiyasaya kararlı bir şekilde giren firmamız, kısa zamanda ihtiyacı olan gücünü toplamıştır.Kalite ve tasarruftan ödün vermeden büyüyen firmamız, 2003 yılında tescilli markamız olan TOKOSAN Metal Elektronik İnşaat Gıda Ürünleri İmalat Paz.San. Tic.Ltd.Şti. ünvanını almıştır.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeniliğe açık olan firmamız, 2004 yılı başı itibariyle, elektronik sektörüne girmiştir.Üretimi tamamen firmamıza ait ve patentli olan ürünümüz "GARSON ÇAĞRI SİSTEMİ" ile elektronik sektöründe de iddialı konuma gelmiştir.Elektroniği çay kazanlarına uyarlayarak "DİGİTAL" modellerimizi üretmeye başlamıştır.

Sektörün nabzını tutan firmamız, kalite ve tasarruftan ödün vermeden, teknoloji ile birlikte, kendini yenileyerek ve ürün yelpazesini genişleterek, siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.